КОНТАКТЫ
ТЕЛЕФОНЫ

Для врегулювання взаємовідносин роботодавця і працівника, а також для вирішення всіх питань, пов'язаних з їх трудовою діяльністю, розроблені певні правові норми. Трудове право - саме так називається ця досить самостійна правова галузь.

Відкладаючи оформлення необхідних документів на потім, а то й зовсім нехтуючи ними, деякі компанії ризикують опинитися в ускладнених ситуаціях при виникненні трудових суперечок зі своїми працівниками. Це одна сторона трудових спорів. Існує й інша, коли роботодавець грубо порушує права працівника, або ж права працівників всього колективу, тоді справа лише за нашою консультацією Вам.

Далеко не всі робітники знайомі з трудовим правом. Недобросовісні роботодавці дуже часто зловживають цим. І таким чином, трудове право юридично неграмотних працівників безкарно порушується.

Все частіше і частіше до нас звертаються працівники, яких глибоко обурює зневажливе ставлення до них роботодавця.Ми завжди прийдемо Вам на допомогу і підтримаємо, якщо ви не володієте глибокими знаннями в галузі трудового права.

Що ми можемо запропонувати в сфері трудового права?

  • Знання індивідуального і колективного трудового права і досвід у цій галузі дозволяють нам надати Вам допомогу на будь-якому етапі.
  • Юристи об'єднання «Правова Столиця» за вашим дорученням візьмуться за пошук вирішення проблем шляхом досудового врегулювання спору, що дуже часто виявляється кращим варіантом. 

 

Звертайтесь до нас і Ви отримаєте детальну консультацію щодо питання, що Вас цікавить.

 

(044) 500-56-14
(063) 233-10-35

(067) 242-79-49
(050) 308-43-43

или задайте вопрос
юристу
онлайн