КОНТАКТЫ
ТЕЛЕФОНЫ

Розлучення в суді

Ми розуміємо, що розлучення може бути настільки неприємним, що Вам не захочеться бути присутнім в суді і брати участь у всіх судових тяжбах, на яких будуть присуджуватися аліменти і розділятися Ваше майно. Довіртеся нам представляти Ваші інтереси в суді при розлученні. Для цього клієнту лише достатньо оформити нотаріально завірену довіреність.

Крім даної довіреності нам знадобляться наступні документи:

• оригінал свідоцтва про шлюб (після розлучення суд вилучає його),

• свідоцтво про народження дитини,

• (за наявності) нотаріально завірена згода другої половини на розлучення.

Послуги нашої компанії

  • Для безлічі людей єдиним виходом при певних обставинах є розлучення. Наші фахівці проявлять свій досвід і з розумінням підійдуть до таких питань, як аліменти, поділ майна тощо.
  • Згідно довіреності, ми без Вашої участі подамо заяву і будемо присутні на всіх засіданнях, відстоюючи Ваші інтереси до того моменту, поки не отримаємо на руки виписку суду про те, що Вам надано розлучення. Тривалість процесу розірвання шлюбу може бути різною, залежно від ситуацій. До прикладу, значно прискорює процес згода обох сторін, відсутність неповнолітніх дітей, розуміння подружжя в питанні розподілу майна.
  • Сімейне право України дозволяє виносити рішення про розлучення людей, які мають неповнолітніх дітей, тільки в суді. Ви повинні з розумінням ставитися до цього пункту сімейного кодексу. Після подачі до суду заяви та пакету документів сімейний кодекс дозволить суду тільки через місяць прийняти які-небудь рішення. Рішення про розлучення набуває чинності тільки через місяць після його прийняття. 
  • Якщо одна із сторін не дає згоди на розлучення, сімейний кодекс України надає парі три місяці на роздуми. Це означає, що сімейне право не дозволить вам розлучитися менш ніж за 3,5 місяці.

 

(044) 500-56-14
(063) 233-10-35

(067) 242-79-49
(050) 308-43-43

или задайте вопрос
юристу
онлайн