КОНТАКТЫ
ТЕЛЕФОНЫ

Сьогодні господарські спори все частіше виникають на ґрунті розбіжностей між учасниками господарських договорів. Підприємницька діяльність завжди пов'язана з ризиком. І тут дуже важливо знати господарське законодавство, щоб застрахувати свій бізнес. 

Досудове вирішення спору - це оптимальний варіант, який дозволяє уникнути численних судових тяжб. Але для цього обидві сторони повинні досягти взаєморозуміння, поступаючись один одному і прагнучи взаємовигідного співробітництва. 

Звичайно, в деяких ситуаціях звернення до суду є необхідністю. У таких випадках наші юристи будуть вести Ваші справи, представляючи Ваші інтереси на судових засіданнях. З нашою допомогою Ваші судові справи знайдуть своє благополучне вирішення, оскільки вже кілька десятків років юристи об'єднання «Правова Столиця» успішно ведуть справи в господарських судах Києва.

Наші фахівці аналізують матеріали справи і готують юридичні висновки в письмовому вигляді, подають до господарського суду позовні заяви, протягом усього судового процесу представляють Ваші інтереси, при необхідності проводять оскарження ухвал у справі тощо.

У нашому об'єднанні вам гарантований індивідуальний підхід і успішне вирішення проблем.

 

 

(044) 500-56-14
(063) 233-10-35

(067) 242-79-49
(050) 308-43-43

или задайте вопрос
юристу
онлайн